Apex Finland -turnaus [pistetilanne]

Suomen ensimmäinen Apex Legends -turnaus pelataan keskiviikkona 27.2 kello 20:00 alkaen. Lähetys peleistä löytyy täältä.

Tässä näet reaaliaikaisena joukkueiden pistetilanteen:

Joukkue1. pistepeli2. pistepeli3. pistepeliKokonaispisteet
YMCA eSports444137122
MansePP423634112
Exploding Labrats413232105
One Tricks373430101
Ahlman38352598
Conquer Gaming26181155